Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Studniówka

“starego” koneckiego liceum z reprezentacyjnym polonezem (zdjęcia).

Dodano: 1 lutego 2015, 15:59 Autor: Marzena KĄDZIELA

 

Laureaci konkursów przedmiotowych, sportowcy i artyści znaleźli się w gronie 160 maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego imienia Komisji Edukacji Narodowej bawiących się w sobotę w koneckiej Astorii na studniówce.

 

Szesnaście par zatańczyło poloneza reprezentacyjnego. W pierwszej parze Kamila Musiał i Paweł Gierczyński. (fot. Marzena Kądziela)

 

 

 

 

 

Galeria: Końskie.

Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego w Astorii


 Studniówkę rozpoczął polonez reprezentacyjny zaprezentowany przez 16 par. W pierwszej tańczyli: znana wokalistka Kamila Musiał i Paweł Gierczyński, który akompaniuje jej na scenie na akordeonie. Kamila zarówno w stroju „reprezentacyjnym” czyli białej bluzce i czarnej spódnicy, jak i stroju balowym – eleganckiej czarnej długiej sukni wyglądała zniewalająco. Poloneza z uczniami przygotowały Renata Gałązka - Skowron i Renata Jakubowska.

Życzenia i kwiaty.

Życzenia do młodzieży popłynęły od dyrektora szkoły Wojciecha Jasnosa i przedstawicieli rodziców: Lidii Giser i Roberta Serka. W imieniu młodzieży dziękowali nauczycielom i rodzicom: Magdalena Brzeska i Sebastian Binkowski.

   Kwiaty od uczniów otrzymali wychowawcy maturalnych klas: Alicja Stańczyk, Iza Jasnos, Renata Korabiewska, Monika Mączyńska. Paweł Fidos nie był na balu obecny.

Potem maturzyści i ich goście zatańczyli poloneza w trzech turach. Poprowadzili go dyrektor Wojciech Jasnos z uczennicą klasy III c Aleksandrą Piecuch. Aleksandra to prawdziwa prymuska, która może pochwalić się średnią ocen – 5,13.

Wśród uczestników zabawy znaleźli się uczniowie z najwyższą średnią ocen (5 i więcej): Aleksandra Piecuch, Weronika Górecka, Aleksandra Kamińska, Magdalena Kuleta, Justyna Nowak, Adrian Skawiński, Michał Wijata. Były znane wokalistki: Kamila Musiał i Paulina Plewa, prezes Stowarzyszenia Senne Marzenie Sebastian Binkowski, członek złotej drużyny z finału ogólnopolskiej „Licealiady” w piłce ręcznej Jakub Narożnicki.

Zabawa przy muzyce zespołu Prestige Michała Augustyniaka trwała do rana.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?